Hobbistyczna Hodowla Papug

Gatunki papug w mojej hodowli:

1) Nimfy występują w Australii. Dorastają do 32cm. Odporne na mróz i zmienne warunki środowiskowe. Ptaki towarzyskie, w niewoli dożywają 25 lat.

 DSC_0011

2) Papużki faliste pochodzą z Australii. Dorasta do19cm. Żyją w stadzie, towarzyskie w niewoli dożywają 13lat.

DSC_0046

3) Modrolotka czerwonoczelna występuje w Nowej Zelandii. Dorasta do 27cm. Odporna na zimno, niepłochliwa. W niewoli modrolotki dożywają 15 lat.

4

4) Aleksandretta Obrożna: występuje w środkowej Afryce i południowej Azji. Dorasta do 34 cm. W niewoli dożywa 20 lat.

DSC_0089

5) Żako występuje w Środkowo-wschodniej Afryce równikowej, ptaki bardzo inteligentne znakomicie się oswajają. Żyją nawet do 80 lat.

DSC_0004

6) Łąkówka Wspaniała występuje w południowo-wschodniej Australii, Ptaki ciche, spokojne, ciepłolubne. W niewoli dożywają 15 lat.

12

7) Łąkówka Turkusowa od wspaniałej różni się tylko barwą ciała.

8) Amadyna Wspaniała pochodzi z północnej Australii. Dorasta do 13cm. Wrażliwa na złe warunki środowiska, ciepłolubna. Wyraźny dymorfizm płciowy. Dożywa do 10 lat.

DSC_0019

9) Mewka japońska – ptaki te nie występują na wolności. Zostały wyhodowane w Chinach w wyniku hybrydyzacji, (to znaczy krzyżowania innych gatunków). Ich hodowlę udoskonalono w Japonii. Dorasta do 11cm. W niewoli dożywa 7lat.

10) Nierozłączka Czerwonoczelna -Południowo Zachodnia Afryka. Dorasta do 15cm. Żyją w stadach, w niewoli dożywają15 lat.

Testmakers anticipate students missing those keywords, so the answer you come to will often show up in the answer choices, tricking you into thinking you’re on cheap beneficial source essay writing service the right track.